کاشی تزئینی یا به اصطلاح پخت سوم چیست؟

photo 5

کاشی جزء ملزومات و مصالح اصلی در پروسه ساخت یک فضاي داخلی خانه است. اما به دلیل سادگی و تک رنگ بودن اکثر کاشی ها فضاي دلچسب و مورد پسند براي صاحب خانه ایجاد نمی کند.
با پیشرفت تکنولوژي و تجهیزات صنعت کاشی و سرامیک ، راه حلی براي این موضوع پیدا شده است . کاشی هاي تزئینی یا به اصطلاح پخت سوم می توانند این خلا را با زیبا سازي فضاي داخلی و در نگاه صاحب خانه جبران کند.

کارخانجات پخت سوم توسط پروسه هاي کوتینگ-پولیش ، کوتینگ – موضعی و چاپ دیجیتال و همینطور با استفاده از کوره هاي ریلی ، محصولاتی زیبا و فوق العاده اي را متناسب با هر سلیقه مشتري تولید می کنند.
این کاشی ها به چند دسته ازجمله تابلو فرش ، فیتیله یا حاشیه ، کاشی هاي دکوراتیو با سایز هاي متنوع 30*60 ، 30*30، 60*60 ، و …. ، بوك مچ 60*60 ، قطعات خاص سرامیکی و قرنیز سرامیکی و … تقسیم بندي می شوند.

گره کارخانجات سون سرام با تجهیزات و دستگاه هاي به روز دنیا با سابقه بیش از 15 سال توانسته محصولاتی با کیفیت و با تنوع زیاد تولید کند. محصولات این برند کاشی تزئینی به دلیل کیفیت بالاي محصولات و تنوع طرح و رنگ نه تنها در سراسر ایران پخش می شود ، به بیش از 20 کشور منطقه اي و فرا منطقه اي صادر می شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
فیس بوک
در twitter به اشتراک بگذارید
توییتر
در linkedin به اشتراک بگذارید
لینکدین
در whatsapp به اشتراک بگذارید
واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

ارسال نظر

همکاری با سون سرام

برای همکاری با سون سرام می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و فرم دعوت به همکاری را تکمیل کنید.
همکاری با ما

پست های اخیر

همکاری با سون سرام

برای همکاری با سون سرام می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و فرم دعوت به همکاری را تکمیل کنید.
همکاری با ما