کاشی پرسلان چیست ؟

photo4

کاشی هاي پرسلان نسل جدید کاشی هستند که باتوجه به یکسري از خصوصیات ویژه داراي کاربرد هاي بیشتري نسبت به کاشی هاي سرامیکی می باشند. برخی از مردم از کاشی هاي پرسلان و کاشی هاي سرامیکی به جاي هم استفاده می کنند ، در صورتی که اختلافاتی در ماده تشکیل دهنده بدنه و پروسه تولید این نوع کاشی ها وجود دارند و بسته به اینکه شما از فضا براي چه کاربردي استفاده می کنید می تواند جواب به این پرسش باشد که از کاشی پرسلان استفاده کنم یا کاشی سرامیکی؟

ترکیب اصلی بدنه کاشی پرسلان خاك رس ، فلدسپار و ماسه می باشد که این ترکیب در دماي بالا حرارت داده می شود و در نتیجه محصول تولید شده سخت تر و متراکم تر است، ولی بدنه کاشی سرامیکی از خاك سفید، قهوه اي و قرمز تشکیل شده است و محصول تولید شده نرم تر و از تراکم کمتري برخوردار است. اختلاف اصلی بین کاشی پرسلان و کاشی سرامیکی، نرخ جذب آب است که در کاشی هاي پرسلانی کمتر از 1 درصد می باش در حالیکه کاشی هاي سرامیکی و دیگر انواع کاشی هاي غیر پرسلانی جذب آب بیشتري دارند.

عمده محصولات کاشی تزئینی تولید شده در کارخانجات سون سرام، از جمله تابلو فرش، کاشی هاي نیو دیزاین 30*30 و 60*60 با کاشی هاي بدنه پرسلان تولید می شوند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
فیس بوک
در twitter به اشتراک بگذارید
توییتر
در linkedin به اشتراک بگذارید
لینکدین
در whatsapp به اشتراک بگذارید
واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *

ارسال نظر

همکاری با سون سرام

برای همکاری با سون سرام می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و فرم دعوت به همکاری را تکمیل کنید.
همکاری با ما

پست های اخیر

همکاری با سون سرام

برای همکاری با سون سرام می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و فرم دعوت به همکاری را تکمیل کنید.
همکاری با ما